DİĞER Bayraklar

Türk Bayrağı imalatı yapan firmamız, imalat çeşitleri olarak raşel polyester örgü kumaş , polyester alpaka dokuma kumaş üzerinde ürünü imal etmektedir. Ürünün imalatında mümkün olan bütün ölçülerde imalat yapan firmamız, en tecrübeli Türk Bayrağı imalat Firmasıdır.

 

 

Atatürk Posteri, Mustafa Kemal Atatürk Posterleri, Ata posterleri en uygun fiyatlara, en yüksek kalitede, son gelişmiş teknik imkanlarla, dijital baskı sistemi ile imal edilir.

Sizin istediğiniz resim ile sipariş üzerine üretime geçilir.

Atatürk posterleri baskıları yapan firmamız, bu Ata posterlerini yurt içinde ve yurt dışında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde , 23 nisan, 19 mayıs, 30 ağustos, 29 ekim, 10 kasım günlerinden önce satışa sunmaktadır .

 

Olta Bayrak siparişi vermek isteyen müşterilerimize bu alanda da en iyiyi üretmeye devam etmektedir.

Piyasada; Yelken, Vertikal, Japon, Damla, Dikey, Plaj ve Kumsal Bayrağı olarak da bilinmektedir. Bu ürün için kullanılan Direk, iki Alüminyum ve iki Cam elyafı ve kompozit malzemeden üretilmiştir .

Çok hafif olmakla birlikte , esnek ve dayanıklıdır. Hafif veya sert bir rüzgarda kendi etrafında dönerek, etraftaki insanların dikkatlerini üzerine çekmektedir.

Ürünümüz özel montaj ayağı ile kum veya toprak zeminlerde kullanılmaktadır. Digital Baskı Tekniği ile üretilmiş ön baskı tarafında düz okunaklı, arka baskı tarafında ayna tersi olarak renkli görselliğini kullanır. Dış mekan için üretilmiş, sadece farklı bir taban kullanımı ile iç mekanda kullanılır.

Referans Çalışmalarımızdan Bazıları;

 

Gönder bayrakları dış mekanda rüzgara, güneşe, yağmura ve bütün olumsuzluklara karşı sürekli maruz kaldığından, son derece hassas ve kaliteli olması gerekmektedir.

Gönder Bayrağı siparişi, istediğiniz renk, desen, ölçü, ebat özelliklerine göre en kısa sürede en kaliteli şekilde üretilir ve iyi yetişmiş özel personelimiz tarafından teslim edilir.
Firmamız aracı bir şirket değildir, bu nedenle imalatını kendimiz yaptığımız ürünleri kendi müşteri ağımızla sattığımız için piyasadan çok daha ucuz fiyatlara satış yapabilmekteyiz.

 

 

Her bayrak kalitesine ve kullanımına önem veren özel şirketin sürekli kullandığı bir üründür.

 

Saten kumaştan üretilen, çift katlı, kenarları saçaklı (sarı sim, püskül) makam odalarında masa arkasına koyulan bayraklardır ve bulunduğu makamı temsil eder.

100*150 cm standart ebatında üretilmesi zorunludur. Makam bayrakları, Türk bayrağı ve özel kurum bayrağı olarak imal edilmektedir. En sık kullanıldığı yerler resmi daireler, cumhurbaşkanlığı forsu, alay komutanı forsu vb.dir.

Bayrak siparişi en kısa sürede, en kaliteli şekilde üretilir ve iyi yetişmiş özel personelimiz tarafından teslim edilir.

 

Masa bayrakları boyut itibariyle küçük ürünler olmasına karşın, bir o kadar da etkili, çarpıcı ve düşük maliyetli ürünlerdir. Vatansever bir duygu içerisinde hareket eden kurumsal firma sahipleri, ulusal bayrağı ile birlikte kurumsal bayrağını da yanyana sergilemekten gurur duyarlar.

Masa bayrağı siparişi vermek isteyen müşterilerimizin her türlü isteği tasarımcılarımız tarafından hazırlanır, onay alınır, istenilen ebat ve sayıda saten parlak kumaşlara basılır. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü veya üretim pirinç veya kromdan üretilen bayrak direkleri üzerine yerleştirilerek teslim edilir.

 

Kırlangıç bayrak yatay ya da dikey olarak dizayn edilebilir.
Farklı polyester örgü ve polyester dokuma kumaşları ile değişik baskı teknikleri kullanılarak üretilir.
Kırlangıç flama siparişi istediğiniz renk, desen, ölçü, ebat özelliklerine göre en kısa sürede en kaliteli şekilde üretilir ve iyi yetişmiş özel personelimiz tarafından teslim edilir.


Organizasyon ve Süsleme Malzemeleri